Çekmeceli Kalpli & Limon Dilimli Şekerleme Kutusu | Lüks Ahşap Kutular | Zengin Organik | Organik Sağlıklı Atıştırmalıklar

Çekmeceli Kalpli & Limon Dilimli Şekerleme Kutusu

Stok Kodu:  2015
Kargoya veriliş süresi: 
3 Gün
168,50 TL
124,50 TL (KDV Dahil)
26%
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 1,25 TL

Çok renkli, çok kalpli hediye sepeti geldii !
Ahşap kutu üzerine dilediğiniz notu yazdırarak hediyenizi en değerli hale getirin! Kişiye özel doğum günü hediyesi olarak seçebileceğiniz bu harika Ahşap hediye  ile sevdiklerinizi mutlu edin.  
Kutu içeriği; 
- Meyveli yumuşak kalpli şekerlemeler 
-  Meyveli yumuşak renkli şekerlemeler 
- Meyveli renkli çikolata drajeleri
- Meyveli cennet lokumları

Malatya lezzetleri %100 doğal yöresel ürünler 

Kutu Ölçüleri: 26cm*26cm*8 cm Ebatlarında.

Kutu Materyali: Ahşap Kutu 

Gramaj: Yaklaşık 3200 Gram. 

Kargo Durumu: Aynı Gün Kargo Yapılabilmektedir. 

Kargo Kaç Günde Elinizde Olur?: Tüm Kargolarımız Malatya'dan Gönderilmektedir. Bulunduğunuz Şehrin Malatya'ya Olan Uzaklığına Bağlı Olarak Kargonuzun Kapınıza Teslim Süresi İki ya da Üç Gün Sürmektedir. Örneklendirecek Olursak, İstanbul'dan Pazartesi Günü Verdiğiniz Bir Sipariş Çarşamba Günü Kapınıza Teslim Edilir. İklim Şartları, Bayram ve Yılbaşı Gibi Kargoların Yoğun Olduğu Dönemlerde Teslimat Süreleri Bir veya Birkaç Günlük Değişiklikler Gösterebilmektedir. Kargo Şirketlerinin Tümü Cumartesi Günü Yarım Gün Çalışmaktadır, Pazar Günleri İse Kapalıdır. 

Tazelik: Tüm Paketlerimiz Tazedir. Çoğunlukla Sipariş Geldiğinde Yapılır. 

Paketleme ve Kargolama: Paketlerimiz Kurdelelendikten Sonra Önce Balonlu Naylona Sarılır, Daha Sonra Taşıma Çantasına Koyulur, Son Olarak Diğer Tüm Tedbirler Alındıktan Sonra Koliye Yerleştirilerek Kargoya Teslim Edilir. Dolayısıyla Kargoda Kırılma, Yırtılma, Dağılma Gibi Durumlar Yaşanmaz. Paketlerimiz Mağazamızdan Alınmış Gibi Hiçbir Deformasyon Yaşanmadan Elinize Ulaşmış Olur. 

Pakete Not Yazdırabilir misiniz?: Tüm Hediyelik Paketlerimize Dilediğiniz Notu Yazdırabilirsiniz. Her Not İçin Özel Not Kağıdı Ve Zarflar kullanarak Paketinizin İçine Bırakıyoruz. 

Paketinizi İsme Özel Yaptırabilir misiniz?: Sipariş Ettiğiniz Hediyelikr Ahşap Kutu  Kutu Kapağına İsim Yazabilir, Logo vesaire Basabiliriz. İsim Yazdırma İçin Fiyat Farkı Almıyoruz. 
Not: Paket İçeriklerinde Ürün Stok Durumuna Göre Küçük Değişiklikler Olabilir. Örneğin, Çilekli Çikolata Kalmamıştır O Esnada, Kaymaklı Çikolata Kullanabiliriz Gibi...

 Kayısı Siparişi Ver, Hediyelik Kayısı Siparişi, Malatya Kayısı, Malatya Yöreselleri, Malatyadan Kayısı Siparişi Ver, Malatya Kayısı Market, Malatya Lezzetleri, Malatya Pazarı, Malatya Sipariş, Gün Kurusu, Gün Kurusu Kayısı, Kuru Kayısı, Kayısı Siparişi Malatya, Malatya Lezzetleri

 


 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor