Çakıltaşı draje | Çikolata & Draje | Zengin Organik | Organik Sağlıklı Atıştırmalıklar

Çakıltaşı draje

Stok Kodu:  1009
Kargoya veriliş süresi: 
3 Gün
24,50 TL (KDV Dahil)
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 0,25 TL

Çakıltaşı draje, draje severlerin vazgeçilmezi haline geliyor. Sen de kahvenin yanında tatlı arayanlardansan kap bir tane çakıltaşı draje, kahvenin keyfini sür! İçindekiler: Çikolata, şeker kaplama. 500 gramlık doypack veya ağzı kapalı pencereli kutularımızda gönderilmektedir. Zenginorganic.com ürünleri organik ve yöresel ürünlerdir. Yerel üreticinden tedarik edilen yöresel ürünler sağlığınızı korumanız için en iyi şartlarda muhafaza edilir ve koşullarına uygun geri dönüşümlü ambalajları ile sizlere ulaştırılır. Lezzeti ve doğallığı ile tekrar tekrar almak isteyeceğiniz ürünlerimiz mevsimlerine  göre satışa sunulmaktadır. Sağlıklı beslenmek isteyenlere müjde! Organik ürünleri bulmak ve sipariş vermek Zenginorganic.com ile şimdi çok rahat !

Sarı rengiyle enerjinin anahtarını sunan bu harika draje, tadıyla da herkesi büyülemeyi başarıyor. Sen de öylece durma, gününe en iyi şekilde enerji katmanın keyfini sür! İçindekiler:Kayısı çekirdeği, Çikolata kaplama, şeker kaplama. 500 gramlık doypack veya ağzı kapalı pencereli kutularımızda gönderilmektedir. Zenginorganic.com ürünleri organik ve yöresel ürünlerdir. Yerel üreticinden tedarik edilen yöresel ürünler sağlığınızı korumanız için en iyi şartlarda muhafaza edilir ve koşullarına uygun geri dönüşümlü ambalajları ile sizlere ulaştırılır. Lezzeti ve doğallığı ile tekrar tekrar almak isteyeceğiniz ürünlerimiz mevsimlerine  göre satışa sunulmaktadır. Sağlıklı beslenmek isteyenlere müjde! Organik ürünleri bulmak ve sipariş vermek Zenginorganic.com ile şimdi çok rahat !

 

Saklama Koşulları: 4 ay serin ve kuru ortamda bozulmadan saklayabilirsiniz. 

Gramaj: 500 Gram - 1000 Gram seçenekleri bulunmaktadır.

Kargo Durumu: Aynı Gün Kargoya Teslim Edilmektedir

Kargo Kaç Günde Elinizde Olur?: Tüm Kargolarımız Malatya'dan Gönderilmektedir. Bulunduğunuz Şehrin Malatya'ya Olan Uzaklığına Bağlı Olarak Kargonuzun Kapınıza Teslim Süresi İki ya da Üç Gün Sürmektedir. Örneklendirecek Olursak, İstanbul'dan Pazartesi Günü Verdiğiniz Bir Sipariş Çarşamba Günü Kapınıza Teslim Edilir. İklim Şartları, Bayram ve Yılbaşı Gibi Kargoların Yoğun Olduğu Dönemlerde Teslimat Süreleri Bir veya Birkaç Günlük Değişiklikler Gösterebilmektedir. Kargo Şirketlerinin Tümü Cumartesi Günü Yarım Gün Çalışmaktadır, Pazar Günleri İse Kapalıdır. 

Tazelik: Ürünlerimizin tamamı 1. Kalite olup yumuşak taze, doğal ve lezzetlidir. Siparişiniz geldikten sonra Hazırlanır.

Paketleme ve Kargolama: Paketlerimiz Önce Balonlu Naylona Sarılır, Daha Sonra Taşıma Çantasına Koyulur, Son Olarak Diğer Tüm Tedbirler Alındıktan Sonra Koliye Yerleştirilerek Kargoya Teslim Edilir. Dolayısıyla Kargoda Kırılma, Yırtılma, Dağılma Gibi Durumlar Yaşanmaz. Paketlerimiz Mağazamızdan Alınmış Gibi Hiçbir Deformasyon Yaşanmadan Elinize Ulaşmış Olur. 

Pakete Not Yazdırabilir misiniz?: Tüm Hediyelik Paketlerimize Dilediğiniz Notu Yazdırabilirsiniz. Her Not İçin Özel Not Kağıdı Ve Zarf kullanarak Paketinizin İçine Bırakmaktayız.


lokum, lokum kutuları, lokum kutusu, lokum hediyelik, hediyelik lokum, has lokum, lokum cezerye, lokum çeşitleri, lokum çeşiti, lokum paketi, lokum satın al,
lokum şeker kutusu, lokum tepsisi, portakallı lokum, vişneli lokum, elmalı lokum, cennet lokumu, cennet lokum, ezmeli lokum, böğürtlenli lokum, kadayıflı lokum,
kadayifli lokum, sade lokum, Cezerye lokumu, Narlı lokum, çifte kavrulmuş lokum, sütlü lokum, Cennet Lokumları,

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor